Türkiye’nin en fazla kişi tarafından check-in yapılan mekanı belli oldu!

Daha önce Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve İstinyepark AVM gibi check-in sayısı yüksek mekanların kopyalarını birleştirmiştik. Şimdi ise Atatürk Uluslararası Havalimanı‘nın tüm kopyalarını birleştirdik. Böylece Atatürk Uluslararası Havalimanı, Türkiye’de en fazla kişi (tekil) tarafından check-in yapılan mekan oldu! Türkiye’de toplamda çoğul olarak en fazla check-in yapılan yer ise şu an için Boğaziçi Köprüsü.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Türkiye’nin en fazla kişi tarafından check-in yapılan mekanı belli oldu!” üzerine 4 yorumlar

    1. Mekanları sürekli takip ediyoruz. Türkiye’de bu kadar yüksek sayıda check-in yapılan yerler sınırlı olduğu için kendilerini hemen belli ediyorlar. Ayrıca tam detayı mekanın bulunduğu sayfanın sağ üst taraftan inceleyebilirsiniz.

    1. Bu bilgiyi foursquare kimseyle paylaşmadığı için bilemiyoruz, Türkiye içinse popüler mekanları bildiğimiz ve sürekli takip ettiğimiz için en çok check-in yapılan yerleri tespit edebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.