Groupie rozeti nasıl kazanılır?

Groupie rozetini açmak için Foursquare çalışanlarının kartvizitlerini doğru seçmeniz gerekiyor. Her kartvizit üzerinde farklı bir rozet barındırıyor. Toplam 6 kartviziti açtığınızda Gropie rozetine sahip olmuş oluyorsunuz.

Nasıl Kazanılır?
Öncelikle Foursquare Biz Cards adresine tıklayın ve üye girişi yapın. Toplam 6 kartvizit olan JetSetter, Super Mayor, Pizzaiolo, Local, Player Please! ve Newbie rozetlerine tıklayın.

Kartları seçerken verdiğimiz sıraya dikkat ederek işaretleyin.

İpucu
Foursquare’de yeniyseniz ve rozetlere tam olarak hakim değilseniz, sizler için bir ipucumuz var! Yalnız ipucuna gözatmadan önce kendiniz deneyerek rozeti açmaya çalışın. Sıkıldığınızda ipucuna bakın ki işin eğlencesi kaçmasın. İpucunu görmek için tıklayın.

Groupie Rozeti
The Backstreet Boys of tech! The Menudo of the interne…. OMG! @NAVEEN JUST TOUCHED MY SHIRT!

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Groupie rozeti nasıl kazanılır?” üzerine 3 yorumlar

  1. Foursquare Biz Cards adresine girdiğimde facebook personellerini gösteriyor bahsettiğiniz kartların olduğu sayfaya giremiyorum çok denedim ama olmuyor sayfada rozetler çıkmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir