Garanti Bankası’nın sıra dışı yarışması Garanti Mayormatik başladı!

Teknolojiyi her zaman yakından takip eden Garanti, yeni bir yarışma başlattı. Foursquare üzerinden oynanabilecek bu yarışmada, yarışmacılar Garanti Paramatik noktalarında check-in olarak iPod Shuffle ve iPod Nano kazanma şansını yakalayacaklar!

Foursquare üzerinden oynanabilecek bu yarışma 2 fazdan oluşacak. Yarışmaya başlayabilmek için yarışmacılar öncelikle Foursquare hesaplarına Twitter ve Facebook hesaplarını da bağlamalı, ardından “Garanti Bankası” isimli kampanya hesabı ile arkadaş olmalılar.

İlk faz için; 30 Kasım saat 09:00’dan itibaren, belirtilen 12 adet Garanti Paramatik’ten birine düzenli olarak, Twitter ve Facebook’ta ilan edecek şekilde check-in olmak yeterli. Bu dönemde check-in olduğu Paramatik’in Mayor’luğunu Garanti Bankası’ndan alan kişi anında iPod Shuffle kazanacak.

İkinci fazda ise; tüm noktaların Mayor’luğu Garanti Bankası’ndan alındıktan sonra başlayacak. Garanti Bankası’nın Facebook ve Twitter hesaplarından yapılacak duyuru ile kullanıcılar belirlenen gün aralığında, 12 paramatik noktasının Mayor’luğunu birbirlerinden almaya çalışacaklar. Duyurulacak sürenin sonunda herbir Paramatik noktasında Mayor kim ise yepyeni, dokunmatik ekranlı iPod Nano kazanacak.

Yarışmacılar ayrıca, yarışmanın tüm aşamalarını ve gidişatı Facebook üzerinden kolaylıkla takip edebilecekler.

Mobil dünyada rakiplerine meydan okumaya hazır herkes için, Garanti Mayormatik ile ilgili detaylı bilgi garanti.com.tr ve http://www.facebook.com/Garanti‘de!

Yarışmaya Nasıl Katılırım?

• Yarışmaya başlayabilmek için; öncelikle Foursquare hesabınıza Twitter ve Facebook hesaplarınızı bağlamalısınız. Daha sonra da “Garanti Bankası” ile arkadaş olmalısınız.

• Size verdiğimiz 12 adet Garanti Paramatik’ten birine, Twitter ve Facebook’unuzda da ilan edecek şekilde düzenli olarak check-in olmalı ve check-in sırasında yarışma anahtar kelimesi #mayormatik’i de duyurmalısınız. (Yalnızca ilk check-in’i bu şekilde yapmanız yeterlidir.)

• Mayorship’i Garanti Bankası’ndan alan kişi anında iPod Shuffle sahibi olur.

• Unutmayın, sadece tek bir Paramatik noktasından Mayor olabilirsiniz.

* iPod Nano kazanmak için yapmanız gerekenler, 12 Paramatik noktasının Mayor’luğu el değiştirdikten sonra Garanti Bankası’nın Facebook ve Twitter hesapları üzerinde duyurulacaktır.

Adım – 1
Garanti Bankası ile Foursquare üzerinde arkadaş olun. Bunu, bilgisayarınızdan http://foursquare.com/user/4803315 linkine tıklayarak veya cep telefonunuzdan aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

Adım – 2
Arkadaşlık talebini ilettikten sonra bulunduğunuz Garanti Paramatik listesini, Foursquare uygulamasında “Places” sekmesinde bulun. Eğer bulunduğunuz Paramatik sonuçlar arasında yer almıyorsa aşağıda yer alan adımları takip ederek bulabilirsiniz.

Adım – 3
Bulunduğunuz Paramatik noktasında check-in olurken, kampanya anahtar kelimesi #mayormatik yazmayı ve yaptığınız check-in’i Twitter ve Facebook hesaplarınız üzerinde yayınlamayı unutmayın.

Adım – 4
Tebrikler, başarılı bir check-in gerçekleştirdiniz ve yarışmada yerinizi aldınız. Unutmayın, her gün düzenli check-in olarak Mayor ünvanını Garanti Bankası’ndan alan ilk yarışmacı iPod Shuffle kazanacak.

Lütfen Dikkat!

• Foursquare hesabınızda profil resmi yüklemeyi unutmayın, yoksa Mayor olamazsınız!

• İstediğiniz sayıda check-in yapabilirsiniz, ama her gün yaptığınız ilk check-in Mayor’luk yarışında geçerli sayılmaktadır.

• Yarışma sürecinin sorunsuz ilerlemesi için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor olacağız, ancak Foursquare kaynaklı ve kontrolümüz dışında gelişebilecek sorunlardan Garanti Bankası sorumlu değildir.

• Foursquare hesabınızda, sizi bulabilmemiz ve kimliğinizi doğrulayabilmemiz için hem Facebook hem de Twitter hesaplarınızın ekli bulunması gerekmektedir.

• Hediyenizi başkasına devredemez veya hediyeniz karşılığında para talep edemezsiniz.

• Yaptığınız check-in’lerin sistemde gözükmemesi veya geçerli sayılmaması gibi durumlardan Garanti Bankası sorumlu değildir.

• Diğer yarışmacıların haklarını korumak adına; eğer bir yarışmacı birden çok noktada Garanti Bankası’nı elimine ederse yarışmadan diskalifiye edilir.

Kampanya Noktaları

Garanti Paramatik Erenköy
Garanti Paramatik Bakırköy
Garanti Paramatik İstinye Park
Garanti Paramatik Etiler
Garanti Paramatik Nişantaşı
Garanti Paramatik Galatasaray Lisesi
Garanti Paramatik Gümüşsuyu
Garanti Paramatik Ortaköy
Garanti Paramatik Ataşehir
Garanti Paramatik Kadıköy
Garanti Paramatik Moda
Garanti Paramatik Suadiye

Kaynak: 41?-29!

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Garanti Bankası’nın sıra dışı yarışması Garanti Mayormatik başladı!” üzerine 2 yorumlar

  1. Selamlar,

    @Fatih bey, Garnati Mayormatik yarışmasının ilk fazı İstanbul merkezinde geçecektir. Ancak gelecek aşamalarda ve Garanti Mayormatik sonrasındaki iletişim ve kampanya uygulamalarımızın kapsamı tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde hazırlanmaktadır.

    @Selçuk bey, yarışmada devamlılık ve şans en güçlü dinamiklerdir. Bu sebepten yarışmaya bir kaç gün sonra katılan biri de hediye kazanma şansına sahiptir. Foursquare hesabınıza Twitter ve Facebook hesaplarınız eklemek için Foursquare arayüzünde sağ üstte bulunan “settings” linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada “Linked Accounts” başlığı altındaki yönlendirmeleri izlemeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.