KafePi şubelerinde check-in yapan herkese fındık votka shot hediye!

Hayır yanlış okumadınız. Bundan böyle Kafe Pi şubelerinde Foursquare ile check-in yapan herkese Fındık Votka Shot hediye ediyoruz. Bunun için telefonunuzu personele göstermeniz yeterli.

Kampanyamız, Kafe Pi Taksim, Kafe Pi Asmalımescit Lounge, Bronx Pi Sahne, Küçük Beyoğlu, Kafe Pi Suadiye Lounge ve Kafe Pi Kordon Lounge’da geçerli.

Her şey iyi, güzel de Foursquare nedir?

Foursquare, bulunduğun konumu bildirmeye yarayan ve Facebook, Twitter gibi sitelere entegre olarak çalışabilen bir sosyal ağdır. “Neredesin?” sorusuna cevap verir.

Ne işe yarar?

Foursquare bir sosyal ağ dedik ama aynı zamanda da bir oyundur. Check-in yaptığınız mekanların sayısına göre puanlar, etiketler ve sanal rozetler kazandırır. Bir mekana en çok giden kişiyi oranın mayor’u yani valisi ilan eder. Eğer hali hazırdaki bir “Vali”yi yerinden edersen bunu bütün dünyaya duyurur.

Neden kullanayım?

Bu bir oyun dedik. Eğleneceksin yani. Bununla beraber bir mekana gitmeden önce orası hakkında yazılmış şeyleri okuyabilecek, promosyonlarından haberdar olacaksın. Ödüller kazanmak da cabası. Bunu yukarıda belirttik zaten.

Kaynak: Facebook

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.