Check-in’lerinizi görsel şölene dönüştürün

Weeplaces ile check-in’lerinizi görselleştirebilirsiniz. Foursquare hesabınızla siteye giriş yaptıktan sonra nerelerde check-in yaptığınızı görsel bir harita üzerinde animasyonla birlikte izleyebilirsiniz.  Haritanın altında bulunan listeden check-in’lerinizi kategorilendireye göre görüntüleyebilir ve  arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca check-in’lerinizi Weeplaces’e üye girişi yapmış arkadaşlarınızla da karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştığımız bir kötü yanı vardı, onun da Türkçe karakter desteklemiyor olması. Türkçe karakter içeren mekan isimleri ve adresleri düzgün görüntülenmiyor. Weeplaces’a http://www.weeplaces.com adresinden ulaşabilir ve kendi check-in’lerinizi görselleştirebilirsiniz.

Düzeltme: Weeplaces artık Facebook Places ve Gowalla platformlarını da destekliyor.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Check-in’lerinizi görsel şölene dönüştürün” üzerine yorum

  1. Güzel bir uygulama lakin foursquare kullanmaya başladığımdan beri aynı yerler arasında mekik dokuduğumu farkettim, haritanın bana mesajı “daha çok gezmelisin dostum oldu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir