Astronot uzaydan Foursquare’e check-in yaptı

Bulunduğunuz konumu arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan ve geçtiğimiz günlerde 4 milyon aboneye ulaşan Foursquare’a en ilginç check-in’lerden biri, Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan servisi kullanarak check-in yapan Douglas Wheelock’tan geldi. Check-in, Foursqaure servisinin dilinde “Ben buradayım” demek için bulunduğunuz konumu işaretlemek anlamına geliyor.

Wheelock için yeni bir rozet üretmek zorunda kalan servisin yeni rozet için bulduğu isim ise “NASA Explorer” gibi yaratıcılıktan bir hayli uzak. Wheelock’un profilindeki bu rozeti göstererek bir külah dondurmayı da bedava alabileceği belirtilmiş. Ne kadar da sevimli.

Ne diyelim? Güzel bir halkla ilişkiler çalışması diyelim ve bu halkla ilişkiler çalışmasının bir parçası olarak ilginç haberimizi sonlandıralım.

Douglas Wheelock’un Foursquare sayfası için http://foursquare.com/astro_wheels/badges/4cc1a93eaa5776b0ee177644 adresini kullanabilirsiniz.

Kaynak: BTnet

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Astronot uzaydan Foursquare’e check-in yaptı” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir